Astrologický výhled na rok 2021

Rok 2020 byl pro nás pro všechny náročný a přinesl něco, co jsme v našich současných životech nikdy nezažili. Astrologicky musím zdůraznit, že nejsilnější konfigurací byla konjunkce planet Saturn a Pluto ve znamení Kozoroha. Tuto konfiguraci všichni astrologové spatřovali již před začátkem roku 2020 jako mimořádně významnou, což se dá jednoduše dohledat. Konjunkce působila/působí ve třech fázích přibližování a oddalování obou planet, poslední fáze nás ještě čeká na jaře 2021. Tento aspekt je spojován se změnou struktur a vládních uspořádání, s ukončením určité epochy. Je to silný aspekt s energií obrovské přeměny, ale také je to aspekt moci a omezení. Planeta Uran již dva roky prochází znamením Býka a ještě téměř pět let bude. V průběhu této doby přinese obrovské změny v oblastech bydlení, financí, zemědělství a ekologii, potravinářství, plodností, materialistickém principu, tradičních principech a hodnotách.

Nicméně, planety pouze naznačují okolnosti dění, neurčují přesný výsledek. Proto je nutno říci, že ani predikce na další roky není jen ve hvězdách. Je v rukou nás všech, každý z nás má zodpovědnost individuální a zodpovědnost kolektivní. Nezapomeňte, že vše začíná od jednotlivce – jaké má morální hodnoty a vlastnosti, které demonstruje a žije, takové energie se mu potom do života vrací. Rok 2020 ukázal, že se umíme semknout v pomoci –  šití roušek, sbírky, podpora, vzájemná pomoc i dobrovolnictví. Nezapomínejme na to ani v dalších letech, protože dle hvězd jednoduché nebudou. Nezapomínejte však, že i my sami určujeme kolektivní výsledek správnými rozhodnutími.

Milí, ráda bych vám všem přinesla pozitivnější a podrobnější zprávy. Na to zde však není prostor, takže jsem sestavila jen ty nejvýraznější trendy pro jednotlivá znamení na rok 2021. S ostatními věcmi vás budu zase seznamovat postupně v horoskopech na jednotlivé měsíce. Vše ostatní je otázkou osobního horoskopu při individuální konzultaci.

Přeji všem, aby rok 2021 byl pozitivnější než ten minulý, abychom se z chyb poučovali a s optimismem vyšli vstříc novému.

S láskou vaše astroložka

Pavla Vojířová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.