Pavla Vojířová

Osobní horoskop

Osobnostní dispozice a potenciál, poradenství v krizi, rozbor aktuální situace a výhledová prognóza

Proč mám v sobě rozpor? Je to divné, ale všechno se teď nějak se obrací proti mně… Mám nabídku změnit práci a nevím, jestli to mám udělat… Jak mám najít to, co by mne opravdu naplňovalo…? Je správný čas rozjet podnikání? Cítím napětí a nervozitu, a nevím proč…. Proč jsem tak vyčerpaný a unavený, už nemůžu…co se to děje? Kdy se to zlepší? Kam se mám nasměřovat? Je vhodný čas prodat dům? Možná v sobě nosíte podobné otázky…astrologie vám pomůže najít odpovědi.

Setkání v délce 2-3 hodin umožní probrat osobnostní dispozice člověka – povahové rysy, talenty a dary jednotlivce, pomůže objasnit a pochopit vnitřní rozpory, nasměrovat k tomu, jak planetární energie efektivně využívat. Ukáže, co jsou vaše úkoly a co se máte naučit, jaké energie máte zpracovat, aby se vám „žilo snáze“. Astrologicky se dá objasnit situace, kterou díky planetárním konstelacím zažíváte, a podívat se „i dopředu“. Ukážeme si, na co si dát pozor a jak další čas nejlépe využít. Kdy udělat určité rozhodnutí.

Astrologický rozbor je zkrátka obraz vás samých, podaný jiným, nezávislým pohledem. Člověk si při tom o sobě mnohé uvědomí, protříbí pohled i myšlenky, pochopí souvislosti.

Máte zájem o mé služby?

Nehávejte a kontaktujte mě

Astroložka

© 2024 astrologicky.cz