Pavla Vojířová

Horoskop dítěte

Povahové rysy, talenty a dispozice, rozbor aktuální situace. Kam dítě nejlépe nasměřovat a jaký přístup potřebuje.

Téměř každý rodič chce pro své dítě „to nejlepší“. Někdy je to však trochu medvědí služba, protože to rodič vidí jen svým pohledem. V tom se někdy odráží vlastní nenaplněné touhy a ambice, třeba i neuvědoměle, nebo stereotypy a obecně společenské vzorce, kterým podléháme. Anebo zkrátka nevíme a nemůžeme přijít na to, co by ho/ji bavilo…na jaký kroužek, na jakou školu nasměrovat.

Mnohdy nevíme, jak němu přistupovat, nebo proč je tak plačtivé, agresivní, nepozorné, teatrální… mezi malým Ráčkem a malým Beranem bude diametrální rozdíl. A třeba máte Berana s ascendentem v Raku, tak co to potom znamená? A pokud to bude Lev s ascendentem ve Štíru a Marsem ve Vodnáři, a vy Kozoroh s ascendentem v Blížencích a Lunou v Býku…tak by pohled přes hvězdy opravdu stál za to

Samozřejmě se podíváme i na to, v jakém období se vaše ratolest zrovna nachází, co se mu aktuálně „planetárně“ děje… Může cítit opravdu velkou zátěž a není to výmluva. Nebo jste byli rozhodnutí, že půjde na ekonomku a on přijde s grafickou školou…co když to cítí správně, a vy to jen nechcete vidět?

V dnešní době je mnoho lidí už více ve „virtuálním“ světě, často odpojených od vnímání srdcem a citem. Rodiče jsou málo propojeni s dětmi a těžce k nim hledají cestu, nebo jsou naopak přehnaně úzkostliví. A ani děti to nemají jednoduché, dostupnost virtuálních přátel v malé placaté krabičce kdykoli po ruce je odpojuje od reálných a hlubších mezilidských vztahů.

Horoskop dítěte načrtne osobnostní rysy, talenty a dispozice. Pomůže navigovat, kam dítě nasměrovat a jaký přístup potřebuje, pomůže nalézt propojující prvky.

Máte zájem o mé služby?

Nehávejte a kontaktujte mě

Astroložka

© 2024 astrologicky.cz