Pavla Vojířová

Partnerský horoskop

Jak pochopit druhého? Rozbor vztahu, potenciál, úskalí. Poradenství v krizi.

Proč se nedokážeme dohodnout? Jak to, že mě nechápe? Proč si nerozumíme? Co se to teď děje v našem vztahu? Jak mám najít cestu k partnerovi/dítěti/matce/otci/tchyni/šéfovi…?

Astrologicky se dá probrat vztah jakýchkoli dvou lidí – ať jde o partnery, rodiče a dítě, sourozence, přátelský vztah, pracovní vztah s kolegyní nebo šéfem, dokonce i vztah s vaším domácím mazlíčkem, pokud znáte jeho údaje narození

Často se díváme na druhého jen svým pohledem – ať už zamilovaným, nenávistným nebo zkrátka nechápajícím, málokdy jsme na něj skutečně napojeni a vnímáme ho srdcem, takového, jaký je. Kolik rodičů si přeje mít „takové a takové“ dítě, kolik partnerů chce, aby ten druhý byl „víc chápající, míň direktivní, víc mazlivý, méně pedantický…a tak dále a dále.

Porovnání vašeho horoskopu s horoskopem druhého ukáže souladné a propojující vlivy, stejně jako úskalí a třecí plochy. Umožní porozumět tomu, proč „to a to – dosaďte si sami“ vám dělá potíže. Ukáže, v jaké „astrologické situaci“ se momentálně nacházíte vy a v jaké partner, což umožní lepší pochopení druhého.

Věřte, že díky partnerskému rozboru pohledem astrologie se zachránilo mnoho vztahů.

Máte zájem o mé služby?

Nehávejte a kontaktujte mě

Astroložka

© 2024 astrologicky.cz