Pavla Vojířová

Dárkový certifikát

Výklad horoskopu a konzultace jako dárek

Co v dnešní době někomu darovat, aby mu to opravdu k něčemu bylo…? Už jsem dělala astrologický výklad mnoha lidem, kteří dostali poukaz na horoskop jako dárek a byli to ti „nevěřící Tomášové“, co přišli jen pro to, aby to nepropadlo. A světe div se, mnoho sms zpráv po konzultaci mám ještě schovaných… asi nepřekvapí, že i od těch, kdo certifikátem obdarovali.

Zahřála mě u srdce třeba zpráva od jedné paní, která dala dárkový poukaz na horoskop své dceři. Napsala mi: Tak se u mě M. včera stavila, přinesla větvičku zlatého deště, no a taky mě obejmula. To neudělala snad deset let…ne že bych brečela, však víte jak to s těma emocema mám…ale naměkko jsem tedy byla, dokonce jsem jí dala pusu. Děkuju moc a mějte se.

Řeklo by se taková obyčejná věc…rozkvetlá větvička, obejmutí. Co je pro někoho samozřejmé, pro jiného může být nepřekonatelně těžké… Nutno dodat, že šlo o rozbor partnerského horoskopu matka – dcera, a byl to vztah značně komplikovaný.

Že by došlo k nějakému pochopení…jinému pohledu na druhého…uvědomění si vlastních stinných stránek? Kdo ví… Ale něco se hnulo. Hvězdy, planety, zatvrdlé srdce, svědomí…?

Dárkový poukaz můžete vybrat na jakoukoli z nabízených astrologických služeb.

Máte zájem o mé služby?

Nehávejte a kontaktujte mě

Astroložka

© 2024 astrologicky.cz