Vodnáři a Kozorohové v únoru

KOZOROH

Zase ty peníze, majetek, a také sebehodnota…to jsou kozoroží aktualizovaná témata, aktualizovaná v únoru. Kdo chce něco výhodně prodat nebo koupit, refinancovat půjčky, nebo investovat, bude mít dobré příležitosti a planetární podporu. Možná si také lépe uvědomíte svou vlastní cenu a zařídíte se podle toho – zkrátka abyste dostali, co vám náleží. Jupiter se pohybuje vaším znamením už od začátku prosince, a vy byste to již měli zaznamenat…že se vám ukazují nové naděje a jste radostnější. Můžete si právě lépe uvědomit vaši vlastní hodnotu. 9.2. se Luna ocitá v úplňkové fázi a světlo plného Měsíce vyjasní nebo uzavře téma společných peněz, majetku, společného vlastnictví, nebo kolem sexuality a vaší psychiky. Silnější emoce také mohou vyvstat ohledně domova a rodiny, hlavně žen v rodě. 

Novoluní 23.2. aktivuje novou cestu pro téma úřadů, sourozenců, dopravních prostředků, učení a komunikace. Ukáže se do 14ti dnů. Od půlky února Mars přechází do vašeho znamení a vy se nezastavíte…budete značně aktivní a také bojovnější, tak pozor na konflikty.

VODNÁŘ

Právě teď je tady váš čas… V období narozenin uzavíráte osobní rok a začínáte nový cyklus. Je dobré bilancovat, upřímně si říci, co se vám povedlo, co ne, a udělat si další plány. (Nezapomeňte, že co zahájíte v den narozenin, má velkou šanci na úspěch.) Úplněk 9.2. posvítí na vaše vztahy s druhými. Vyjasní se pravidla, smlouvy nebo dohody. Do úplňku hlídejte zdraví a psychiku, je choulostivá. Mars prochází Kozorohem a uzavírá tak Vodnářům vše, co už vám neslouží ku prospěchu, co už nemá pokračovat…budete rekapitulovat svůj život. Pozor na pomluvy a utajené věci, mohou se nechtěně odkrýt. Od 17.2. se Merkur pohybuje retrográdně, tzv couvá…(rozběhne se dopředu až po 10.3.), v tuto si hlídejte vše, co podepisujete – a pečlivě to prověřte, věci se zkreslují a zašmodrchávají. Měsíc v novu 23.2. symbolicky započne novou cestu k penězům. Do 14ti dnů se objeví nové možnosti jak si polepšit, něco výhodně koupit či prodat, zvýšit svou vlastní cenu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.