Prosinec a Váhy

Váhy čeká hodně zařizování, komunikace, úředních jednání (i mimo náplň své práce), ježdění, řešení příbuzenstva. Dobroděj Jupiter přechází 2.12. po roce ze Střelce do Kozoroha a Váhám bude během celého jednoho roku působit na vylepšování domova, zázemí, rodinných vztahů. Bude to velmi vhodné období pro koupi nemovitosti nebo úpravu domova, zlepšení stability a životních podmínek. 12.12. nastává úplněk a vytáhne nebo uzavře téma související s úřady, dokumenty, soudy, cizinou,  vzděláváním. Poslední týden v prosinci se už Váhy budou více soustředit na domov, rodinu, bydliště a zázemí….ostatně, novoluní 26.12. k tomu otevírá nové možnosti a přináší impulsy, které se začnou v novém roce projevovat. Mars působí ve Šíru, tedy ve vaší oblasti peněz a majetku. Váhy se budou aktivně zabývat penězi, nakupovat, prodávat, vydělávat nebo řešit zlepšení příjmu. Také si budou lépe uvědomovat svou vlastní hodnotu, nebo to, co pro ně osobně má hodnotu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Horoskopy a jeho autorem je pavla. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Prosinec a Váhy

 1. Dobrý den,
  nenašla jsem ve Vaší rubrice horoskop pro znamení střelce. Mohla by jste mi sdělit kam se choval? 🙂
  Děkuji.
  Přeji krásné Vánoce a v novém roce hlavně zdraví.
  Bohuna

  • Dobrý dem paní Bohunko,

   horoskop na prosinec na mé stránce najdete, jen musíte dát starší příspěvky. Jinak jej najdete Střelecký prosinec anebo na mém facebooku astrologicky 🙂

   Krásné Vánoce a vše nej v novém roce přeje,
   Pavla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *