CO ZNAČÍ ENERGIE KVĚTNOVÉHO NOVOLUNÍ

5.5. novoluní ve znamení Býka – peníze, prosperita, hojnost, láska, vytrvalost záměru.

Obecně energie novoluní v Býku všem přináší příznivé vlivy kolem peněz, majetku, hodnot.

Květnové novoluní je ale důležité hlavně pro Býky – přináší jim nový impuls, otevírá novou cestu v životě. Býk je pevné zemské znamení, dost racionální, ale zároveň si život umí naplno vychutnat. Jeho barvou je zelená a růžová. Býku vládne planeta Venuše – v tomto znamení orientována na smysly a hmotu – materiální hodnoty.

Novoluní v Býku nám dodá sílu a vytrvalost záměru. Co se zahájí, bude mít dlouhé trvání. Chceme – li se zbavit například nějakého zlozvyku, je to nejvhodnější doba! Nejdéle do půl roku – až bude 11.listopadu úplněk ve znamení Býka, bychom si měli bilancovat výsledek.

Jak tyto energie můžete ještě podpořit? Udělejte si rituál! Ještě dnes!

Chcete stát nohama na zemi, být praktičtější a zároveň si jít vytrvale za svými sny? Cítit jistotu a hojnost? Novoluní v Býku dodá vašim přáním a záměrům příznivou vytrvalou a stabilní energii i tvůrčí síly.

Ujasněte si své přání, stanovte si cíl, který je reálný. Nejjednodušší rituál můžete udělat tak, že si připravíte minioltář – ubrus, na něj zelenou svíčku (nebo bílou, omotanou zelenou stužkou). Na oltářík dejte nějaký váš osobní předmět, který pak budete nosit u sebe (prstýnek, klíče, řetízek…) a nějakou květinu, květ ve váze. Usaďte se nebo poklekněte před tímto oltářem. Zavřete oči, zklidněte se, soustřeďte se na dech. Až se budete cítit uvolnění, vizualizujte si svá přání. Jasně, konkrétně a zřetelně, bez pochyb a negativních myšlenek. Nespěchejte, zkuste se do energie vašeho přání ponořit a prožít si jej. S důvěrou a láskou pošlete vaše žádosti a přání Univerzu. Poděkujte. Svíčku nezhasínejte, nechte ji v klidu dohořet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.