Co vytáhne na povrch sobotní úplněk ve Štíru??

…bolestivou pravdu…a nejčastěji témata spojená se sexem a penězi. Otevírají se 13.komnaty.
Pozor hlavně na nevěru a dluhy.


Přesná fáze tohoto intenzivního úplňku nastává v sobotu 18.5., ve 23.10. Už den či dva předtím však na sobě můžeme pozorovat jeho vliv. Senzitivnější jedinci nemohou spát, bolí je hlava, jsou napjatí, nervózní… Úplněk také táhne vodu v organismu, takže se můžeme cítit nafouklí, zadržovat tekutiny v těle.

Za úplňku se vytahuje na světlo důležité téma, často gradují konflikty, zejména s opačným pohlavím. Téma bývá hlavní – obecné a dále s nuancemi či podtématy dle jednotlivých znamení. Obecně při úplňku ve Štíru vyvstávají otázky kolem sexu, intimních vztahů a energií (pozor tedy na milostné záležitosti, nevěru atd.), ale také peněz, které máme společné s někým dalším…v manželství či partnerství, v rodině, v podnikání, nebo např. s nějakou finanční institucí (půjčky, dluhy, úvěry, alimenty, exekuce, dědictví atd.)

Energie ve Štíru odhaluje i naše vlastní chyby, a to je třeba si přiznat – k tomu to má sloužit. Není nijak přínosné vidět chyby jen ve druhých. Vnímejte své neuspokojené potřeby, touhy, zášti i bolesti a snažte se být spravedliví k sobě i ostatním. Pokud máte nutkavý pocit, instinkt, že vám někdo lže či cosi zakrývá, nenechte se uchlácholit a jděte za tím…většinou lež odhalíte. Základní energií Štíra je totiž síla a moc, znovuzrození, přeměna, odhalování pravdy, osvícení, moudrost, karma, instinkt.

Na tělesné rovině Štíru přináleží pohlavní orgány, konečník, anus, močová trubice, močový měchýř, pohlavní žlázy, vaječníky, prostata, stydká kost… ve dnech, kdy je Luna ve Štíru, mohou být tyto oblasti choulostivé. Den či dva před úplňkem se vyvarujte zákroků na těchto orgánech, v den úplňku, pokud možno úplně všech neakutních zákroků.

Pozor také na náruživosti, alkohol, drogy, sex… ať vám v důsledku intenzivního pátku a soboty tato lákadla nenadělají více škody než užitku, snažte se být střídmější a nepodléhat vášním. Štíří mistrovství je také umět se ovládnout a absolutně kontrolovat, zkuste si z toho vzít příklad.

Úplněk ve Štíru můžete dobře využít ke sběru kořenů bylin (mají teď velkou sílu – obzvlášť kořen pampelišky, který je super účinný právě na prostatu a močové cesty, což jsou zrovna choulostivé štíří oblasti. Čerstvé odvary mají velkou sílu.) Květy léčivých bylin ale nesušte a nesbírejte, ani v těchto dnech nic nezastřihujte a neprořezávejte.

Tak doufejme, že štíří úplněk zvládneme ve zdraví a nepříjemné věci poslouží k proměně a moudrosti 😉.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.